Mezinárodní konference podnikatelek a manažerek

Začátkem dubna proběhla v Praze v hotelu Corinthia Towers zasedání Světového sdružení podnikatelek FCEM, které se zúčastnilo cca 250 žen z 30 zemí světa a poprvé v celé historii sdružení se toto setkání uskutečnilo v Praze (organizace byla založena v r. 1945).

Celá akce proběhla pod záštitou Českomoravské asociace podnikatelek a manažerek v čele s prezidentkou Olgou Girstlovou, dále pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva zahraničních věcí.

Slavnostního zahájení se zúčastnily například Adriana Krnáčová, primátorka hl. města Prahy nebo Petr Vokřál, primátor stat. města Brna. Konference se zúčastnily i významné ženy podnikatelky jako např. Laura Gucci (současná prezidentka FCEM), kuvajtská princezna Sheikha Dr. Hissah jako hlavní představitelka arabských podnikatelek, z českých dam potom Lucie Pilipová, Dana Bérová, Miroslava Kopicová, Vanda Wolfová a mnohé další.

Doprovodnou akcí celé konference byla prodejní výstava Czech Design Expo, na které vystavovali vybrané české firmy. Výstavy jsme se také zúčastnili a zájem o naše šperky s českými granáty byl poměrně veliký.

Účastí na této prestižní akci bylo vstoupit do povědomí českých i zahraničních podnikatelek a manažerek, navázat kontakty a prezentovat se jako ryze česká firma s originálními produkty – moderními šperky s českými granáty.

Bylo zasláno poděkování p. O. Girstlové prezidentce ČMAPM a p. Kateřina Haring – ředitelce Dynamic group za umožnění zúčastnit se výstavy.

Za účast družstva na prodejní výstavě Czech Design Expo bylo zasláno poděkování p. předsedovi M. Šorejsovi a místopředsedkyni V. Tomešové od Českomoravské asociaciace podnikatelek a manažerek a za podporu na Světovém zasedání FCEM.

FCEM 02FCEM 03FCEM 04FCEM 05  

 FCEM 01