Granát, d.u.v., Turnov na TV NOVA

SOUTĚŽ: Sledujte TV Novu a vyhrajte 2 vouchery v hodnotě 2000 Kč na nákup originálních šperků s českými granáty.

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 mohou diváci televize Nova v dalším díle lifestylového magazínu Život ve hvězdách vyhrát dva vouchery v hodnotě 2000 Kč na nákup originálních šperků s českými granáty z dílny tradičního výrobce Granát, d.u.v., Turnov. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku!

Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena v pořadu Život ve hvězdách vysílaném na TV Nova dne 15. listopadu 2018 a svoji odpověď zaslat emailem na adresu soutez.zivotvehvezdach@nova.cz nejpozději do 15 minut od vyhlášení otázky.
V textu zprávy je třeba kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do soutěže zařazeny.

Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž email bude obsahovat požadované údaje a bude na uvedenou emailovou adresu doručen ve stanovené časové lhůtě, budou vylosováni dva výherci, z nichž každý získá voucher v hodnotě 2000 Kč na nákup originálních šperků s českými granáty z dílny Granát, d.u.v., Turnov.

PŘEJEME MNOHO ŠTĚSTÍ!!!