Galerie

Iveta Kleinová - Na křídlech motýlů

Výstava obrazů

Zveme Vás na výstavu obrazů Ivety Kleinové nazvanou Na Křídlech motýlů, kterou můžete navštívit od října do konce prosince 2021 v prostorách galerie Granát.

Číst dál: Iveta Kleinová - Na křídlech motýlů

Matyáš Beránek - Vzpomínky na minulost

Výstava obrazů

Zveme Vás na výstavu obrazů Matyáše Beránka nazvanou Vzpomínky na minulost, kterou můžete navštívit do konce září 2021 v prostorách galerie Granát.

Číst dál: Matyáš Beránek - Vzpomínky na minulost

Karel Janák - Květinové motivy

Výstava obrazů

Zveme Vás na novou výstavu turnovského výtvarníka Karla Janáka nazvanou Květinové motivy, kterou můžete navštívit až do konce července 2021 v prostorách galerie Granát.

Číst dál: Karel Janák - Květinové motivy

Výstava - Hana & Zdeněk Legnerovi

Výstava obrazů

Po delší době Vás chceme pozvat na novou výstavu manželů Legnerových v Galerii Granát.

Výstava byla nainstalována již na začátku října, těsně před uzavřením galerií. Nyní je znovu otevřena a prodloužena až do konce května 2021.

Renata Zamrijová - Obrazy z písků

Výstava obrazů

Zveme Vás na výstavu pískových obrazů Renaty Zamrijové z Bakova nad Jizerou, kterou můžete navštívit až do 10. října 2020 v prostorách galerie Granát.

Číst dál: Renata Zamrijová - Obrazy z písků

Iveta Kleinová - Perokresby

Výstava obrazů

Srdečně Vás zveme do naší Galerie Granát, která je od pondělí 11. 5. opět otevřena. Připravili jsme pro vás novou výstavu Ivety Kleinové - PEROKRESBY.

Číst dál: Iveta Kleinová - Perokresby

Ivana Forštová - Malování pro radost

Výstava obrazů

Zveme Vás na výstavu obrazů Ivany Forštové - Malování pro radost, kterou můžete navštívit v průběhu ledna až března 2020 v prostorách galerie Granát.

Tečkovaný svět – Emil Šourek

Tečkovaný svět – Emil Šourek

Zveme Vás na výstavu kresleného humoru Tečkovaný svět Emila Šourka, kterou můžete navštívit od října do prosince 2019 v prostorách galerie Granát.

Eva Víšková - Glyptika

Eva Víšková - Glyptika

Letní výstavní sezónu zákaznického centra - Galerie Granát obohatí od července do 25. září výstava rytin do drahých kamenů od autorky Evy Víškové.

Výstava obrazů - Anna Svobodová

Výstava obrazů

Zveme Vás na výstavu obrazů Anny Svobodové z Týnce nad Sázavou - Bukovan, kterou můžete navštívit v průběhu srpna a září 2019 v prostorách galerie Granát.

Číst dál: Výstava obrazů - Anna Svobodová